Zawory przełączeniowe produkcji LESER

Udostępnij ten post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Uzupełnienie oferty LESER – produkcja zaworów przełączeniowych – korzyści z ich stosowania.

Rozpoczęliśmy  produkcję zaworów przełączeniowych, pierwsze sztuki opuściły już hale produkcyjne. W związku z tym najwyższy czas, aby przedstawić Państwu nasz nowy produkt.

Naszym celem było stworzenie rozwiązania dla Klientów, a nie kopiowanie już istniejących zaworów przełączeniowych.

Jako pierwsze w naszej ofercie  znalazły się zawory przełączeniowe w dwóch typach o średnicach nominalnych do DN 100. Większe rozmiary będą dostępne pod koniec roku.

Zoptymalizowany współczynnik strat miejscowych

Nowo zaprojektowana konstrukcja zapewnia zoptymalizowany strumień przepływu i przez to niewielką stratę ciśnienia. Opatentowana zasada funkcjonowania gwarantuje bezbłędne stosowanie. Nasz zawór przełączeniowy łączy zalety rozwiązań dotąd obowiązujących na rynku. Od teraz nie ma już konieczności wyboru pomiędzy łatwym i niezawodnym przełączaniem a dobrym współczynnik oporu.

Wysoka elastyczność

Zawory przełączeniowe LESER  charakteryzuje system zabudowy modułowej, który  umożliwia dwa rozwiązania z wyższą elastycznością i wyraźnie ustalonymi wymiarami oraz zawsze dostarcza odpowiednie rozwiązanie dla różnych wymogów straty ciśnienia.

Typ 330 Compact znajduje zastosowanie przy standardowych wymogach. Typ 320 Flow został przygotowany z myślą o wykorzystaniu przy wyższych wymaganiach odnośnie straty ciśnienia, jakie mogą powstawać np.: przy dodatkowym rurociągu albo przy zaworach bezpieczeństwa z wyższą wydajnością. Istotną różnicą pomiędzy oboma typami jest inna wielkość modułu bazowego. Ogólnie możliwych jest około 50.000 różnych kombinacji, ażeby spełnić wszystkie wymagania klientów.

Krótki czas dostawy

Dzięki własnej produkcji dostosowujemy czas dostawy zaworów przełączeniowych do zaworów bezpieczeństwa, tak aby ich produkcja trwało od czterech do sześciu tygodni. To wyraźne ulepszenie w stosunku do dotychczasowego czasu dostawy, który z zasady na rynku zaworów przełączeniowych wynosił około 20 tygodni.
Dłuższy czas życia

Oferujemy swoim klientom mocny, łatwy w użyciu i nie wymagający konserwacji zawór przełączeniowy. Jego długi czas życia składa się z ponad 1000 cykli przełączeniowych.

Inteligentne połączenie – rozwiązanie ekonomiczne

Jako jedyni na rynku, przy zamkniętej kombinacji (zawór przełączeniowy po stronie wlotowej i wylotowej), oferujemy różne zawory przełączeniowe pod względem średnic i klas ciśnieniowych. Poprzez inteligentne łączenie klient może zapomnieć o obowiązujących na rynku ograniczeniach efektywności lub elastyczności. Przy innych rozwiązaniach trzeba obecnie stosować po stronie wlotowej zawory przełączeniowe  o takiej samej średnicy jak zawory wylotowe. Ujednolicenie trybu postępowania i odległości między kołnierzami wymaga jednakże często niestandardowych zmian, jak np. wstawienie redukcji. Te ograniczenia od teraz odchodzą w zapomnienie. Zamiast tego oferujemy jasno zdefiniowane wymiary dla każdej konfiguracji.

Przegląd zaworów przełączeniowych
TypyTyp 330 CompactTyp 320 Flow
ŚredniceDN 25 / 1” do DN 100 / 4”DN125 / 5” do DN 400 / 16” dostępne pod koniec 2017
Ciśnienie nominalnePN 10 do PN 250 / CL150 do CL1500
Współczynnik oporu0,15 – 0,89
Zakres temperaturowy– 273 °C bis + 450 °C
MateriałyWCB/WCC/1.0619
LCB/LCC/WCB/WCC/1.0619
CF8M/1.4408

Poczytaj Więcej

Uncategorized

Zawory przełączeniowe produkcji LESER

Uzupełnienie oferty LESER – produkcja zaworów przełączeniowych – korzyści z ich stosowania. Rozpoczęliśmy  produkcję zaworów przełączeniowych, pierwsze sztuki opuściły już hale produkcyjne. W związku z

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie plików coockies w celach marketingowych. Polityka opisana w zakładce "Polityka cookies"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, moich danych oraz politykę coockies. Informacje o Coockies znajdują się w stopce strony w linku, Polityka.